fbpx

Kontaktinformācija

Droši sazinieties ar mums. Mēs labprāt izstāstīsim jums vairāk par kniebējgalvām.

Prezidents un izpilddirektors

Tenho Koponen
+358 400 593 441
tenho@tmktreeshear.com

Development director

Tony Koponen
+358 405 345 118
tony@tmktreeshear.com

Sales manager

Robert Kurki
+358 400 534 014
robert.kurki@tmktreeshear.com

Platības eksporta pārvaldnieks

Patrik Ollila
+358 400 534 018
patrik.ollila@tmktreeshear.com

Platības eksporta pārvaldnieks

Jaakko Piispanen
+358 400 534 007
jaakko.piispanen@tmktreeshear.com

Platības eksporta pārvaldnieks

Reetta Savolainen
+358 400 534 028
reetta.savolainen@tmktreeshear.com

Sazināties ar mums

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.


Back to top